Ons team

Maak kennis met het team

Andy van der Stouw

Ambulant hulpverlener

a.vanderstouw@reggedok.nl
06-13880870

Andy

Anne Hoogland

Ambulant hulpverlener

a.hoogland@reggedok.nl
06-82954994

Anne

Annelies Voortman-Broeze

Ambulant hulpverlener

a.voortman@reggedok.nl
06-83353139

Annelies

Bente Westhoff

Psychomotorisch therapeut

b.westhoff@reggedok.nl
06-83273344

Bente

Charlotte Pluimers-Vrielink

Psychomotorisch therapeut

c.pluimers@reggedok.nl
06-83031125

Charlotte

Cherelle Bijker

Ambulant hulpverlener

c.bijker@reggedok.nl
06-57743065

Cherelle

Denise van Heerdt

Ambulant hulpverlener

d.vanheerdt@reggedok.nl
06-82332535

Denise

Elienne Ramp

Ambulant hulpverlener

e.ramp@reggedok.nl
06-53600039

Elienne

Emiel Pluimers

Systeemtherapeut / Teamcoördinator

e.pluimers@reggedok.nl
06-51169806

Emiel

Eva Welhuis

Ambulant hulpverlener

e.welhuis@reggedok.nl
06-51153944

Eva

Evelyn Reidinga

Ambulant hulpverlener

e.reidinga@reggedok.nl
06-13628558

Evelyn

Harald Eertink

Eigenaar / oprichter

h.eertink@reggedok.nl
06-51878289

Harald

Indrani Timmerman

Ambulant Hulpverlener

i.timmerman@reggedok.nl
06-58824940

Indrani

Irene Kunst

Administratief medewerker

i.kunst@reggedok.nl
0548-850595

Irene

Janice Schellevis

Ambulant hulpverlener

j.schellevis@reggedok.nl
06-12073816

Janice

Jantieneke Zomer-Kremer

Psychomotorisch therapeut

j.zomer@reggedok.nl
06-82744876

Jantieneke

Joas de Haan

Ambulant hulpverlener / SI consulent

j.dehaan@reggedok.nl
06-83006589

Joas

Josanne Legtenberg

Ambulant hulpverlener

j.legtenberg@reggedok.nl
06-82574009

Josanne

Kelly Teunissen

Ambulant hulpverlener

k.teunissen@reggedok.nl
06-51169806

Kelly

Kim Roelofs

Ambulant hulpverlener

k.roelofs@reggedok.nl
06-12154098

Kim

Kim van Laar

Ambulant hulpverlener

k.vanlaar@reggedok.nl
06-12073709

Kim

Kirsten Hofstede

Ambulant hulpverlener

k.hofstede@reggedok.nl
06-58835627

Kirsten

Lenny te Wierik

Orthopedagoog / Teamcoördinator

l.tewierik@reggedok.nl
06-53598839

Lenny

Lydia Ligtenberg-Voortman

Ambulant hulpverlener

l.voortman@reggedok.nl
06-12716855

Lydia

Maureen Middelkamp

Psychomotorisch therapeut

m.middelkamp@reggedok.nl
06-12313120

Maureen

Maureen Vermeulen

Ambulant hulpverlener

m.vermeulen@reggedok.nl
06-23558743

Maureen

Melanie Tijs

Ambulant hulpverlener / Teamcoördinator

m.tijs@reggedok.nl
06-53598611

Melanie

Mirela Cuskovic

Ambulant hulpverlener

m.cuskovic@reggedok.nl
06-13117670

Mirela

Monique Schutten-Nijmeijer

Administratief medewerker

m.schutten@reggedok.nl
0548-850595

Monique

Nathalie Loohuis

Ambulant hulpverlener / Psychomotorisch therapeut

n.loohuis@reggedok.nl
06-82580120

Nathalie

Nicola Yousef-Krukkert

Ambulant hulpverlener

n.krukkert@reggedok.nl
06-12073770

Nicola

Nienke Borgers-Zwier

Ambulant hulpverlener

n.borgers@reggedok.nl
06-82285511

Nienke

Nienke Kreijkes

Muziektherapeut

n.kreijkes@reggedok.nl
06-12600947

Nienke

Oscar Oosterlaar

Ambulant hulpverlener

o.oosterlaar@reggedok.nl
06-83856463

Oscar

Sharon Pellenberg

Ambulant hulpverlener

s.pellenberg@reggedok.nl
06-82354850

Sharon

Stephanie Woesthuis-Rouwenhorst

Ambulant hulpverlener

s.rouwenhorst@reggedok.nl
06-57743087

Stephanie

Susan Hollegien

Ambulant hulpverlener

s.hollegien@reggedok.nl
06-12768439

Susan

Susan Ruiter

Ambulant hulpverlener

s.ruiter@reggedok.nl
06-83448048

Susan

Wilma van der Geer-Wibbelink

Psychomotorisch therapeut

w.vandergeer@reggedok.nl
06-12671367

Wilma

Werken bij Reggedok

Wil jij werken bij Reggedok?

Bekijk hier onze vacatures!

 

Werken bij Reggedok?