Ons team

Maak kennis met het team

Angela de Groot

Administratief medewerkster

a.degroot@reggedok.nl
06-12313120

Angela

Anne Hoogland

Ambulant hulpverlener

a.hoogland@reggedok.nl
06-82954994

Anne

Anne Wil Eertink

GZ-psycholoog

a.eertink@reggedok.nl
06-20953561

Anne Wil

Anouk Booijink

Ambulant hulpverlener

a.booijink@reggedok.nl
06-45759712

Anouk

Astrid Götz

Ambulant Hulpverlener / Beeldend Therapeut

a.gotz@reggedok.nl
06-26394367

Astrid

Bente Westhoff

Psychomotorisch therapeut

b.westhoff@reggedok.nl
06-83273344

Bente

Britt Klink

Ambulant hulpverlener

b.klink@reggedok.nl
06-45412718

Britt

Charlotte Pluimers-Vrielink

Psychomotorisch therapeut

c.pluimers@reggedok.nl
06-83031125

Charlotte

Cherelle Bijker

Ambulant hulpverlener / Teamcoördinator

c.bijker@reggedok.nl
06-57743065

Cherelle

Denise van Heerdt

Ambulant hulpverlener

d.vanheerdt@reggedok.nl
06-82332535

Denise

Dennis Samar

Ambulant hulpverlener

d.samar@reggedok.nl
06-82065175

Dennis

Eef van Asselt

GZ-psycholoog

e.vanasselt@reggedok.nl
06-20919350

Eef

Elienne Ramp

Ambulant hulpverlener

e.ramp@reggedok.nl
06-53600039

Elienne

Eline Pol

Psychodiagnostisch medewerker

e.pol@reggedok.nl
06-45159870

Eline

Elke Hamans

Ambulant hulpverlener

e.hamans@reggedok.nl
06-12768439

Elke

Emiel Pluimers

Systeemtherapeut / Manager Zorg

e.pluimers@reggedok.nl
06-51169806

Emiel

Eva Welhuis

Ambulant hulpverlener

e.welhuis@reggedok.nl
06-51153944

Eva

Evert Draaijer

Psychomotorisch therapeut

e.draaijer@reggedok.nl

Evert

Evelyn Reidinga

Ambulant hulpverlener / Teamcoördinator

e.reidinga@reggedok.nl
06-13628558

Evelyn

Harald Eertink

Eigenaar / oprichter

h.eertink@reggedok.nl
06-51878289

Harald

Indrani Timmerman

Ambulant hulpverlener

i.timmerman@reggedok.nl
06-58824940

Indrani

Irene Kunst

Administratief medewerker

i.kunst@reggedok.nl
0548-850595

Irene

Iris Tutert

Ambulant hulpverlener

i.tutert@reggedok.nl
06-45415755

Iris

Janneke Kuijers

Ambulant hulpverlener

j.kuijers@reggedok.nl
06-12073816

Janneke

Jeannette Gombert

Ambulant hulpverlener

j.gombert@reggedok.nl
06-13880870

Jeannette

Joas de Haan

Ambulant hulpverlener / SI consulent

j.dehaan@reggedok.nl

Joas

Jorieke Kleinsmann

Regiebehandelaar

j.kleinsmann@reggedok.nl

Jorieke

Josanne Legtenberg

Ambulant hulpverlener

j.legtenberg@reggedok.nl
06-82574009

Josanne

Joyce van der Heide

GZ – psycholoog

j.vanderheide@reggedok.nl
06-45886594

Joyce

Kelly Teunissen

Ambulant hulpverlener

k.teunissen@reggedok.nl
06-51169806

Kelly

Kim van Laar

Ambulant hulpverlener / Teamcoördinator

k.vanlaar@reggedok.nl
06-12073709

Kim

Kirsten Hofstede

Ambulant hulpverlener

k.hofstede@reggedok.nl
06-58835627

Kirsten

Laura Eshuis

Psychomotorisch therapeut/Ambulant hulpverlener

l.eshuis@reggedok.nl
06-45421805

Laura

Lenny te Wierik

GZ- psycholoog i.o. / Manager Zorg

l.tewierik@reggedok.nl
06-53598839

Lenny

Lindy Scharphof

Ambulant Hulpverlener

l.scharphof@reggedok.nl
06-22095317

Lindy

Lisanne Wubs

Psychomotorisch therapeut

l.wubs@reggedok.nl
06-82072538

Lisanne

Lisette Dollekamp

Orthopedagoog

l.dollekamp@reggedok.nl
06-51105683 

Lisette

Lisette Goorhuis

Psycholoog

l.goorhuis@reggedok.nl
06-83856463

Lisette

Lydia Ligtenberg

Ambulant hulpverlener

l.ligtenberg@reggedok.nl
06-12716855

Lydia

Manon Dekker

Ambulant hulpverlener

m.dekker@reggedok.nl
06-45859510

Manon

Mariëlle Nijzink

Ambulant hulpverlener

m.nijzink@reggedok.nl
06-57912092

Mariëlle

Marina Avesaat

Ambulant hulpverlener

m.avesaat@reggedok.nl
06-26628003

Marina

Marsha ten Berge

Ambulant Hulpverlener

m.tenberge@reggedok.nl
06-45726273

Marsha

Melanie Tijs

Manager Zorg

m.tijs@reggedok.nl
06-53598611

Melanie

Melanie Zijlstra

Ambulant hulpverlener

m.zijlstra@reggedok.nl
06-82761010

Melanie

Milou Nijenhuis

Ambulant hulpverlener

m.nijenhuis@reggedok.nl
06-57851107

Milou

Mirela Janssen

Ambulant hulpverlener

m.janssen@reggedok.nl
06-13117670

Mirela

Monique Schutten-Nijmeijer

Administratief medewerker

m.schutten@reggedok.nl
0548-850595

Monique

Nadine Kwintenberg

Ambulant hulpverlener

n.kwintenberg@reggedok.nl
06-82760589

Nadine

Nathalie Loohuis

Systeemtherapeut

n.loohuis@reggedok.nl
06-82580120

Nathalie

Nicola Yousef-Krukkert

Ambulant hulpverlener

n.krukkert@reggedok.nl
06-12073770

Nicola

Nienke Borgers-Zwier

Ambulant hulpverlener

n.borgers@reggedok.nl
06-82285511

Nienke

Nienke Kreijkes

Muziektherapeut / Teamcoördinator

n.kreijkes@reggedok.nl
06-12600947

Nienke

Peter Oosterhuis

Ambulant hulpverlener

p.oosterhuis@reggedok.nl
06-26397684

Peter

Rita Schalk

Ambulant Hulpverlener

r.schalk@reggedok.nl
06-45914617

Rita

Rita Klein Baltink

Ambulant hulpverlener/ Teamcoördinator

r.kleinbaltink@reggedok.nl
06-57767162

Rita

Rojin Abdalla

Ambulant hulpverlener

r.abdalla@reggedok.nl
06-45413048

Rojin

Ronald Brinkman

Ambulant Hulpverlener
r.brinkman@reggedok.nl
06-82063669

 

 

Ronald

Sharon Pellenberg

Ambulant hulpverlener

s.pellenberg@reggedok.nl
06-82354850

Sharon

Simone Rankenberg

Ambulant hulpverlener

s.rankenberg@reggedok.nl
06-45859291

Simone

Stephanie Woesthuis-Rouwenhorst

Ambulant hulpverlener

s.rouwenhorst@reggedok.nl
06-57743087

Stephanie

Susan Dorgelo

Ambulant hulpverlener

s.dorgelo@reggedok.nl
06-83448048

Susan

Sybrand Kramer

P&O Adviseur

s.kramer@reggedok.nl
06-22177562

Sybrand

Sylvana Holtrust

Ambulant hulpverlener

s.holtrust@reggedok.nl
06-51990296

Sylvana

Theo Kleine Schaars

Ambulant hulpverlener

t.kleineschaars@reggedok.nl
06-82744876

Theo

Veroni Reimert

Ambulant begeleider

v.reimert@reggedok.nl
06-82761010

Veroni

Wilma van der Geer-Wibbelink

Psychomotorisch therapeut

w.vandergeer@reggedok.nl
06-12671367

Wilma

Werken bij Reggedok

Wil jij werken bij Reggedok?

Bekijk hier onze vacatures!

 

Werken bij Reggedok?